O nás

Naša spoločnosť CEMDESIGN s.r.o. je oficiálnym distribútorom dávkovača vody novej generácie – NANO.

Chceme zlepšovať spôsob užívania kvalitnej pitnej vody na pracoviskách aj v domácnostiach a obmedzovať používanie plastov. Je nám potešením, že môžeme zastupovať tak dobrý produkt na slovenskom trhu. Kompletnú ponuku dávkovača vody a príslušenstva nájdete na týchto stránkach v sekcii obchod. Zabezpečujeme aj inštaláciu a servis. Neváhajte nás kontaktovať.

O  výrobcovi Q&C

Od začiatku bolo cieľom zlepšovať vodu v domácnostiach

Chceli sme zabezpečiť lepšie a udržateľnejšie riešenie ako jednorazové plastové fľaše s vodou. Pôvodná myšlienka bola priniesť dávkovače a čističky vody do domácností.

Skoro sme si však uvedomili, že to je náročná úloha, a to z dvoch dôvodov. Po prvé v roku 2008 ešte väčšina ľudí nedbala na životné prostredie natoľko ako dnes. A po druhé na trhu sme nemohli nájsť vhodný produkt, ktorý by ľudia vo svojich kuchyniach a domácnostiach radi používali. Preto sme obrátili svoju pozornosť na kancelársky a priemyselný trh, aby sme sa učili, rástli a počkali na lepšie časy.

možno ste už Nano videli na

Zrod dávkovača vody Nano

Za vyše 10 rokov získal náš tím cenné odborné znalosti. V roku 2015 sme mali v ponuke a predávali okolo 2 500 rôznych súčastí a produktov na úpravu vody vrátane nášho jedinečného systému sýtenej vody. Poznali sme mnohých hráčov na trhu a mali sme veľké skúsenosti s opravami a údržbou chladičov vody a systémov na čistenie vody.
Tisíce zákazníkov nám posielali spätnú väzbu k servisu a svoje skúsenosti s produktmi. Na základe zhromaždených poznatkov a kontaktov sme sa rozhodli, že nastal čas urobiť na trhu s pitnou vodou revolúciu a uviesť na trh náš veľmi špeciálny rad dávkovačov vody. Po takmer 4 rokoch vývoja je Nano prvým modelom našej rodiny chladičov a čističiek vody.
Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.